x

ÇİFTÇİNİN DOSTU
TOPRAĞIN BEREKETİ

NEDEN HDF?
UZMAN TAVSİYELERİ

HDF GÜBRE HAKKINDA

DEVAMINI OKU
Eskişehir Organize Sanayii bölgesinde kurulan şirketimiz, HDF GÜBRE markamızla başta Avrupa olmak üzere dünya çapında yapmış olduğumuz araştırma ve ARGEler sonucunda, kendi buluşlarımız olan sepesifik ürünlerimizi (Yarasa Gübresi, Organik gübreler, Mikrobiyal Gübreler, Organomineral Taban Gübreleri granül formda ve biyolojik bitki koruma ürünleri) teknolojik ve modern fabrikamızda üreterek tarım sektörüne hizmet vermekteyiz.

HDF GÜBRE TANITIM FİLMİ

İZLE

HDF GÜBRE GALERİ

GÖZAT

HDF GÜBRE HABERLER

14 Aug

Taban Gübre Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar

Ülkemiz tarımında en geniş üretim alanının bulunduğu dönem sonbahar tohum ekim dönemidir. Bu dönemde başta buğday ve arpa olmaz üzere, kanola, kışlık sebzeler, örtü altı yetiştiriciliği ve bazı yörelerde meyve-bağ-zeytin gibi çok yıllık bitkilerde mutlaka TABAN GÜBRE uygulaması yapılmalıdır.

DEVAMINI OKU

13 Jul

Organomineral Gübre Nedir?

DEVAMINI OKU

14 Aug

Damla Sulama Sistemi ve Yapraktan Gübrelemede Kullanılan Gübreler Birlikte Nasıl Kullanılabilir?

Son yıllarda damla sulama ile birlikte gübre kullanımı hızla artmaktadır. Sadece örtü altı (sera) şartlarında değil açık tarla ve bahçe şartlarında da yaygınlaşan damla sulama sistemine paralel olarak yaprak gübresi kullanımı da artış eğilimindedir.

DEVAMINI OKU

14 Aug

Üst Gübreleme ve Üst Gübrelemede Kullanılan Gübreler

Üst gübreleme, tek yıllık bitkilerde tohumun toprakta çimlenip toprak yüzeyine çıktıktan sonra veya fide dikiminden sonra yapılan gübrelemeye denir.

DEVAMINI OKU

13 Jul

Organomineral Gübre Devlet Desteği Ne Kadar?

DEVAMINI OKU

14 Aug

Bitki Besin Elementleri (Gübreler) Arasında Zıt ve Olumlu İlişkiler Var mıdır?

Toprakta mevcut olan veya toprağa kimyasal gübrelerle verdiğimiz besin elementleri arasında zıt ve olumlu ilişkiler mevcuttur. Bu ilişkiler bu besin elementlerinin bitki kökleri tarafından alınmasına ve bitki bünyesinde iletim demetleri ile taşınıp, fonksiyonları üzerine etkilidir.

DEVAMINI OKU

HDF GÜBRE BAYİLİK

İLETİŞİM

HDF GÜBRE E-KATALOG

İNDİR

HDF GÜBRE İSTATİSTİKLER

0
0
0
0